Revize-Plynoservis Litoměřice/Ustí n/L -Kotlíková dotace ÚSTECKÝ KRAJ-Revize.uvedení do provozu,opravy, servis a montáže plynových zařízení.chemické čištění výměníků

Vítáme Vás na stránkách

Poslední úpravy:15.10.2014        Tel:608244433
KOTLÍKOVÁ DOTACE vlastníme profesní průkaz na montáže kotlů na biomasu a solární ohřev
 
 Naše společnost AAGAS Litoměřice zajišťuje Revize domovních plynovodů,Revize, uvedení do provozu,opravy, servis a montáže plynových zařízení. Provádí Revize,prohlídky a údržbu plynových kotlů a kamen. Po správné údržbě vám zaručujeme nižší spotřebu a optimální funkčnost vašeho zařízení. Využijte naši nabídku a staňte se dalším z mnoha našich spokojených klientů.
 
Provádíme všechna měření nutná dle nového TPG 70401 platné od 1.8.2013 včetně 4pa testu .Slevy pro bytové domy a družstva.
        Logo Baxi         Logo Immergas        
                             
 
 Už jste si nechali překontrolovat plynový kotel? Ne? Zkuste to tedy napravit, spotřebiči tím prodloužíte životnost, ušetříte za jeho provoz…

Vyčištěný kotel má nižší spotřebu

Pravidelná roční prohlídka plynového kotle všech značek

zavolejte a nebo jen objednejte a my se Vám ozveme

Roční prohlídka se skládá z vyčištění primárního výměníku, vyčištění hořáků,seřízení plynové armatury ( tlak plynu na hořáku ), kontrola účinnosti spotřebiče, dotlakování expanzní nádoby, kontrola funkčnosti plynového kotle a jeho bezpečného provozu. V případě, že Váš kotel provozujete v regionu, kde máte nekvalitní vodu ( vápenec, tvrdá voda ) může dojít k ucpání jak primárního výměníku, tak i sekundárního výměníku či zásobníku. I takto znečištěný kotel se dá vyčistit pomocí čistící pumpy a chemických přípravků.

 Na konci každé topné sezóny bylo vaše topné zařízení v provozu minimálně po dobu 1400 hodin. Při průměrné rychlosti 50 km/hod ujel by automobil za tento čas 70 000 km. Určitě za tento počet ujetých kilometrů by jste svému autu poskytli 2 až 3 provozní prohlídky. Nebo ne ?

Čekat se servisem na poslední chvíli se tedy jednoznačně nevyplatí. Součástí pravidelné servisní prohlídky je totiž i vyčištění a seřízení plynových spotřebičů, které potom lépe spalují plyn a tak snižují jeho spotřebu. Pravidelná servisní prohlídka navíc znamená kratší odstávku zařízení, než jakou způsobí většina poruch. Minimalizuje tak možnost nefunkčního systému vytápění uprostřed topné sezóny i další důsledky zanedbané péče o kotel, které se v lepším případě projeví vyšší investicí do opravy. Mezi ty tradiční patří například zanesený výměník, který je více tepelně namáhán a může dojít k jeho propálení. Různé netěsnosti potrubí, jako například kapající spoj, mohou zapříčinit zkrat v elektronice kotle. V nejhorším případě pak vlivem zanesení hořáku dochází k nedokonalému spalování a zplodiny mohou unikat do prostoru kotle. A pokud se jedná o starší typ, který není vybaven čidlem teploty spalin pod hořákem, může dojít až k ohrožení zdraví osob. I když mají moderní kotle kvalitní bezpečnostní systémy, je třeba mít stále na paměti otřepané: Prevence je vždy lepší než léčba.

 
                               
 
 

 

 


Děkujeme Vám za Vaši návštěvu a zájem a doufáme, že budete s naším zbožím i s našimi službami spokojeni.